Sklepy i usługi Gdynia Waterfront
Mecha - Salon wirtualnej rzeczywistosci

UWAGA!!! JEDYNE TAKIE MIEJSCE W GDYNI!

SALON WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

Jeśli szukasz prawdziwego relaksu i sposobu na wyjście,
choć na chwilę,  z szarej codzienności - przyjdź do nas,
bo u nas tego doświadczysz :-)

Zapraszamy do NASZEJ NOWEJ WIRTUALNEJ
RZECZYWISTOŚCI!
Gwarantujemy  ogromną dawkę
pozytywnej adrenaliny.

Przygodę, którą możesz dzielić z innymi. Zapros przyjaciół, znajomych i kogo tylko chcesz! Do wyboru wiele opcji, wiele światów – wiele gier. To świetna zabawa rodzinna, dla dzieci – ale także dla dorosłych. Przyjdźcie do nas, a na pewno wyjdziecie zadowoleni z doświadczenia wielu wrażeń, które na długo zostaną w pamięci.

Znajdziecie u nas takie gry, jak np.:

Arizona sunshine

The Lab

Elven Assassin

Hold My Beer

Hot dogs, Horseshoes & Hand Grenades

Dodatkowo, dla klientów salonu – nieodpłatnie udostępniamy tradycyjne – przez wielu lubiane – gry planszowe.

Godziny otwarcia salonu: 12:00 - 22:00 - 7 dni w tygodniu

Facebook: https://www.facebook.com/mechagdyniaVR


mecha

 

 
Galeria Sztuki Akwarium

www.galeriaakwarium.pl

Godziny otwarcia:

Codziennie: 12.00 - 20.00

Galeria Sztuki Akwarium

zajmuje się wystawiennictwem, promowaniem i sprzedażą sztuki współczesnej i dawnej. W  naszej ofercie znajdą Państwo prace zarówno uznanych artystów jak i młodych, którzy rozpoczynają karierę artystyczną. Chcemy dotrzeć do szerokiego kręgu odbiorcy prezentując : malarstwo sztalugowe, akwarele , grafikę ,rysunek, rzeźbę oraz sztukę użytkową. Ofertę wzbogacamy wyszukanymi bibelotami sztuki dawnej. Współpracujemy z  50 artystami z całej Polski.

Galeria proponuje:

- sprzedaż prac aktualnie znajdujących się w galerii

- zlecenie wykonania dzieła przez wskazanego malarza współpracującego z galerią

- zlecenia wykonania kopii określonego obrazu

Kontakt : tel. 0 601526111 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

akwarium

Zapraszamy na nową wystawę do Galerii Akwarium

AKWARIUM  GALERIA  SZTUKI  w Centrum Kultury i Rozrywki Gdynia Waterfront w Gdyni zaprasza na wystawę akwarel Magdaleny Janisz pt.”Mozaika Gdyńska”.Ekspozycję będzie można oglądać do 19 grudnia codziennie w godzinach otwarcia Centrum.

Bardzo wcześnie zaczęła rysować i malować, a później do obrazów dołączyła  fascynację fotografią.. Motywem głównym tworzonych przez Magdalenę Janisz obrazów i fotografii były zawsze kolor i światło. Nigdy nie widziała dwóch takich samych krajobrazów, za każdym razem nawet ten sam pejzaż wydaje jej  się inny. W obrazach i fotografiach, niezależnie od tego czy są to obrazy realistyczne czy abstrakcyjne, pragnie oddać nastrój zmiennej chwili.. Maluje głównie akwarelami, ale skłania się także ku soczystym pastelom i zdecydowanym kolorystycznie farbom akrylowym. Wykonuje też prace w ołówku, temperze, często też miesza techniki malarskie. Uwielbia oglądać fotografie i obrazy innych twórców. 
Sklep Jubilerski YES


Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Czwartek: 10.00 - 20.00
Piątek, Sobota: 10.00 - 21.00
Niedziela 11.00 - 20.00
Telefon: 501 481 429

www.yes.pl

Sklep jubilerski YES


Piękno w czystej formie. Odnajdujemy piękno w naturalności. Podkreślamy jego czystą formę, szlachetny detal i kształt. Wydobywamy emocje, budzimy pożądanie, tworząc biżuterię najpiękniej wyrażającą Twój wewnętrzny blask. Kontynuując najlepsze jubilerskie tradycje, wytyczamy nowe kierunki. Współpracując z zaproszonymi artystami, stylistami i projektantami, nieustannie podejmujemy ryzyko estetycznych eksperymentów. Dlatego niezależnie od sezonu i panujących trendów nasze kolekcje i wzory stale cieszą się popularnością.


yes1


yes2


 
In medio

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 10.00 - 22.00
Niedziela: 10.00 - 21.00
Telefon: 58 669 51 78

www.inmedio.pl

Inmedio - liczące obecnie ponad 330 sklepów prasowych w Polsce - jest siecią dynamicznie rozwijaną na terenie środkowo-wschodniej Europy.

 

Sklepy Inmedio powstają przede wszystkim w galeriach handlowych dużych i  średnich miast oraz w ich kluczowych punktach. Największe sklepy mają w swojej ofercie, oprócz prasy, książki i artykuły multimedialne. Wyróżniają się nowoczesnym wystrojem wnętrz, wyposażeniem oraz układem prasy ułatwiającym klientowi dotarcie do interesujących go tytułów. Są to atuty, które przyciągają czytelnika i pomimo spadkowej tendencji sprzedaży książek i prasy, sklepy Inmedio mają się dobrze.

inmedio

 
Księgarnia Chimera

Godziny otwarcia:

Codziennie: 10.00 - 20.00

Oferujemy duży wybór książek z dziedzin takich jak Literatura piękna, Historia, Fantastyka. Również dzieci znajdą tu wiele ciekawych dla młodego czytelnika książek.

 

Codziennie wiele promocji i przecen.

 

chimera

 

Oferujemy duży wybór książek z dziedzin takich jak Literatura piękna, Historia, Fantastyka. Również dzieci znajdą tu wiele ciekawych dla młodego czytelnika książek.

Codziennie wiele promocji i przecen.

 
Salon gier eurogames

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Czwartek: 10.00 - 22.00
Piątek - Sobota: 10.00 - 24.00
Niedziela: 10.00 - 22.00
Telefon: 604 672 498

Salon oferuje duży wybór symulatorów:  jazda samochodem, motocyklem, symulatorów walk oraz strzelania.

 

Dla zwolenników gier tradycyjnych salon proponuje stoły bilardowe, flipery. W  ofercie salonu znajdują się również automaty siłowe (boxer, młot, kopacz) oraz automaty zręcznościowe (cymbergaje,  koszykówki).

 

Serdecznie zapraszamy !


salon

 


kwiecień 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Reklama
do góry
Strona główna | Waterfront | Kino | Gastronomia | Sklepy/Usługi | Kontakt
© Centrum Kultury i Rozrywki Gdynia Waterfront. All Right Reserved. 2010.